Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель White Widow

595.20грн.
Гібрид з домінуючою індикою, один з найпопулярніших стрейнів світу. Має сильну психоделічну дію, яке підкріплюється розслаблюючим ефектом. Абсолютно невибагливий в догляді, підходить навіть новачкам. Приносить відмінний урожай в гроубоксі і на вулиці.
Характеристики
Генетика:

Бразилія * Індія

Фенотип:

65% Indica / 35% Sativa

ТГК:

Высокий

Висота в боксі:

1,5-2 м.

Цвітіння:

60 - 65 днів

Врожай індор:

800 гр. м2

Врожай аутдор:

600 гр з рослини

595.2
* Доступні варіанти

Насіння конопель White Widow от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт White Widow відноситься до гібридів з домінуючою індикою, але відчутним впливом сатівних ген. Має хорошу продуктивність в Індорі і ауті. Його насіння можуть купити навіть початківці гровері, розраховуючи зібрати відмінний урожай при мінімумі витрат.

Ефект і смак White Widow

Вплив у сорту психоделічний, але при цьому він відмінно розслаблює і сприяє медитації. Ефект сильний і довгий. У смаку ялина, яка на видиху змінюється цитрусовим присмаком.

Особливості

Насіння конопель White Widow дають досить високі рослини - до 150 см в Індорі і до 200 см в аутдорі. Добре почуваються при вирощуванні в приміщенні і на вулиці. В Індори можна зібрати до 800 г з квадратного метра, а в аудорі - до 600 г з рослини. Через невибагливості підходять початківцям Гроверам. Свою назву сорт отримав завдяки густому шару білосніжних трихом, який покриває рослина. Період цвітіння становить 9 тижнів.

Походження

Насіння марихуани White Widow отримані при поєднанні сатіви з бразильської генетикою і індики з Індії.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money