Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK Peace

372.00грн.
Невибагливий гібрид зі збалансованим поєднанням індики і сатіви. Відрізняється високою продуктивністю в боксі і на відкритому грунті. Підходить початківцям Гроверам. Вплив «мирний», розслабляючуй і дуже тривалий.
Характеристики
Генетика:

Beladonna х AK-47

Фенотип:

Sativa 55%, Indica 45%

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 110 см.

Цвітіння:

55 -65 днів

Врожай індор:

400-500 гр.м2

Врожай аутдор:

до 1500 гр. з рослини

372
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK Peace от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Ak Peace відноситься до збалансованих гібридів (відношення в фенотипі Sativa 55%, Indica 45%). Можна купить як для Індора, так і відкритого грунту. Невибагливість сорту дозволить при мінімумі зусиль отримати відмінний урожай. Відрізняється високою смолистістю і довгим, розслаблюючим ефектом.

Ефект і смак Ak Peace

Сорт повністю відповідає своїй назві - він дійсно «мирний». Ефект у нього дуже м'який, але тривалий. Відмінно розслаблює і підходить для відпочинку після важкого дня. Смак з кислинкою, але приємний.

Особливості

Насіння марихуани Ak Peace дають невелику рослину - до 110 см в боксі, з типовою для індики будовою куща і секвойною кореневою системою. Шишки смолисті і дуже щільні. Насіння можна висаджувати як на відкритому грунті, так і в боксі / теплиці. Сорт дуже невибагливий, підходить Гровер-новачкам. У боксі з квадратного метра можна зібрати 400-500 г, а на вулиці урожай з куща складе до 1500 г. Період цвітіння триває від 8 до 9 тижнів.

Походження

Насіння конопель Ak Peace отримані при поєднанні двох хітів голландської селекції - Веladonna від Paradise Seeds і АК-47 від Кримських насіння.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money