Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Autoflovering Mix

1 116.00грн.
Характеристики
Генетика:

ТГК:

Висота в боксі:

Врожай індор:

Врожай аутдор:

1
* Доступні варіанти

Насіння конопель Autoflovering Mix от Растаман Сідс

Fast and Furious

Володіє сильним стимулюючим, психоактивним ефектом, для якого не характерно «уповільнення». Відрізняється життєвою стійкістю, компактністю - до 70 см в боксі, і хорошою продуктивністю - 25-50 г з куща. Урожай збирається через 10 тижнів після пророщування. Батьками гібрида є Sour Diesel і Lowryder, від якого він перейняв автоквітучі функції.

Fruity Jack Auto

Автоцвіт із заспокійливим ефектом і карамельної солодкістю. Має високу життєстійкість - рослина стійка до шкідників, плісняви ​​та грибка. Підходить для індорного і аутдорного вирощування, рекомендується новачкам. Рослина в боксі досягає максимум 75 см, вихід з куща становить 25-30 г. Повний життєвий цикл проходить за 10 тижнів.

Grapefruit Auto

Автоцвіт з домінуючою індикою і характерним розслаблюючим ефектом. Підходить для вирощування в холодному кліматі, життєздатний. Потребує хорошого освітлення, тому оптимальним для нього є 20-годинний світловий день. Кущ виростає до 85 см у висоту, приносить 20-40 гр. Збирати врожай можна через 9 тижнів після пророщування.

Caramello

Автоцвіт з позитивним, стимулюючим ефектом, який підходить для творчості та відпочинку в компанії. Має солодкий, карамельний смак. Стійкий до хвороб і шкідників, невибагливий, що робить його підходящим варіантом для індорного або аутдорного вирощування новачками. Виростає до 90 см, можна зібрати до 40 г з рослини. Харвест настає через 9 тижнів після пророщування. Батьки у гібрида Cream Caramel і Milky Sugar.

AK Auto

Володіє розслаблюючим ефектом, який може бути використаний в терапевтичних цілях. Рослини невеликі - до 75 см, але врожайні - 35-60 г можна зібрати з куща. Сорт невибагливий, підходить для аутдору в середній смузі. Життєвий цикл складається в 10 тижнів.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Пришла пачка в упаковке как и полагалось, качественно запечатаны, семена красивые, спасибо рекомендую!

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money