Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Bubblegum Blue

465.00грн.
Сатіводомінантний гібрид з потужними кущами і відмінним урожаєм, чим перевершує свого батька Bubblegum. Любить теплий клімат, але при цьому не відноситься до вибагливих сортів. Має приємний аромат і середній рівень ТГК.
Характеристики
Генетика:

Bubblegum х Power Plant XL

Фенотип:

Sativa 60%, Indica 40%

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 100 см.

Цвітіння:

55 - 65 днів

Врожай індор:

400-500 гр.м2

Врожай аутдор:

1200 гр. з рослини

465
* Доступні варіанти

Насіння конопель Bubblegum Blue от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Bubblegum Blue відноситься до гібридів з домінуючою сатівою, але високий відсоток індики вплинув на форму куща, зростання, смолистість і тривалість цвітіння. Підходить для Індору або вирощування аутдорі в теплому кліматі. Має високу продуктивність.

Ефект і смак Bubblegum Blue

Вплив традиційно сатівний - сорт Bubblegum Blue збуджує, наповнює ейфорією, сприяє спілкуванню, прогулянкам і споглядання. Хай ефект огортає розум м'яко, відчувається розслаблююча індика. Смак і аромат солодкий, є фруктові та земляні ноти.

Особливості

Насіння марихуани Bubblegum Blue дають невелику, особливо як для сатівного гібрида, рослину - до 100 см в боксі. Кущ міцний, потужний з різнокольоровим листям, посипаними кристалами ТГК, і смолистими шишками. Насіння можна купити для Індору або аутдору - рекомендується висаджувати в теплому сухому кліматі. У боксі з квадратного метра виходить 400-500 г, а на вулиці з рослини можна зібрати до 1200 г. Період цвітіння триває від 8 до 9 тижнів.

Походження

Насіння конопель Bubblegum Blue отримані при схрещуванні Power Plant XL і Bubblegum - хіта від голландських бридерів, який свого часу взяв десяток нагород на тематичних кубках. Кримські селекціонери відзначають, що їх версія Бабблгама йде з більш потужними кущами і на 30% більшою продуктивністю.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money