Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Hash Plant

496.00грн.
Характеристики
Генетика:

California Hash Plant x Northern Lights x Indica

Фенотип:

Indica

ТГК:

12.8%

Висота в боксі:

до 100 см

Цвітіння:

45 - 50 днів

Врожай індор:

700 гр/м2

Врожай аутдор:

1000 гр з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Hash Plant от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Hash Plant - це чиста індика з характерним стоун ефектом. Має підвищений рівень КБД і середній ТГК, тому може бути використаний в терапевтичних цілях. Має середній зріст і невеликий період цвітіння. Його насіння можна купити для індорного і вуличного вирощування. Стійкий до холодного і вологого клімату, цвілі і нормально переносить низьку освітленість. Хороший варіант для початківців гроверів.

Ефект і смак Hash Plant

Вплив у сорту типовий для індики. Він розслабляє розум і тіло, аж до появи приємного почуття скам'яніння. Володіє солодким з пряністю ароматом і смаком, який чимось нагадує гашиш. У ньому відчувається сосна, горіх і деревні ноти. Рівень ТГК - близько 12.8%, що оптимально для терапевтичного ефекту при підвищеному відсотку КБД.

Особливості

Насіння конопель Hash Plant дають середні по висоті кущисті рослини - від 80 см в боксі і до 2,5 м в аутдорі. Вони адаптується під холодний і вологий клімат, нормально переносять низьке освітлення і стійкі до цвілі. Урожай в Індорі становить від 600 до 700 г з квадратного метра, а на вулиці з куща можна зібрати до 1000 г. Період цвітіння триває 45-50 днів. У аутдорі урожай можна збирати вже в 25-х числах вересня. Повністю рослина відцвітає до 5 жовтня.

Походження

Насіння марихуани Hash Plant отримані при схрещуванні California Hash Plant x Northern Lights x Indica

Застосування в медицині

Високий рівень КБД і середній відсоток ТГК дозволяє використовувати рослину для зняття болю, боротьби з безсонням і нудотою. Він може купірувати спазми і судоми, стимулювати апетит, що корисно при розладах харчової поведінки. Допомагає при хронічній втомі і тривожності.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money