Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Buddha's Sativa

452.20грн.
Характеристики
Генетика:

Haze х Northern Lights х Skunk.

Фенотип:

Sativa

ТГК:

16% - 20%

Висота в боксі:

до 200 см

Цвітіння:

65 - 70 днів

Врожай індор:

1000 - 1400 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

452.2
* Доступні варіанти

Насіння конопель Buddha's Sativa от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Buddha's Sativa - це гібрид з домінуючою сатівою і сильним церебральним ефектом. Дає відмінний урожай, найкраще підходить для Індору, де легко контролювати мікроклімат. Умільці можуть вирощувати його на вулиці, але тільки якщо в кліматі переважає ясна, сонячна погода. Досить примхливий сорт, але швидко розвивається і приносить відмінний урожай.

Ефект і смак Buddha's Sativa

Вплив традиційно сатівний, церебральний. Смак і аромат деревний з вираженими сосновими нотами. Рівень ТГК середній - варіюється від 16% до 20%.

Особливості

Насіння конопель Buddha's Sativa дають високу рослину - від 150 см до 200 см в боксі і до 450 см в аутдорі. Для хорошого розвитку і врожаю потребує великої кількості світла і підгодівлі з використанням магнію, азоту, цинку і заліза. Грунт повинен бути теплим, добре пропускати повітря, а його оптимальний рН баланс - 6.3. Кущі люблять вільний простір. Можна вирощувати з використанням техніки SCROG.

Кущі швидко ростуть і дають хороший урожай - 900-1400 г з квадратного метра. Насіння сорту можна купити також для вирощування в аутдорі, але варто враховувати всі описані вище вимоги і пам'ятати, що Харвест настане у другій половині жовтня. Тобто для мінливого, прохолодного клімату - це не найкращий варіант. Період цвітіння триває від 65 до 70 днів.

Походження

Насіння марихуани Buddha's Sativa отримані при поєднанні Haze з Northern Lights і Skunk.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити Buddha's Sativa з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4.5
6
Забрал спасибо Ребята уже забрал с почты, поже еще возьму! Качественные семена конопли, пришел в подарок журнал Подскажите мороза сильно боится? Заказывал наложенным, ехал с Крыма забирал в Украине. все супер не подвели! Все пришло Спасибо за гриндер)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money