Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Cool Rasta

496.00грн.
Характеристики
Генетика:

Haze x Northern Lights

Фенотип:

65% Sativa

ТГК:

16% - 20%

Висота в боксі:

до 200 см

Цвітіння:

60 - 70 днів

Врожай індор:

1000 - 1500 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Cool Rasta от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Cool Rasta - гібрид з домінуючою сатівою, вираженим психоактивних ефектом і відмінною врожайністю. Купити його насіння можна для вирощування аутдорі в теплому кліматі або для індорі. Вимагає багато світла і потребує регулярної підгодівлі.

Ефект Cool Rasta

Вплив у сорту традиційно сатівно - психоактивний, заряджає енергією і позитивом. Ефект потужний - рівень ТГК варіюється від 16% до 20%.

Особливості

Насіння марихуани Cool Rasta дають високі рослини, які в індорі можуть доходити до 2 метрів, а на вулиці - до 2,5 метрів. Оптимальним для них буде індор, але якщо вирощувати на вулиці, то в м'якому, вологому кліматі. Потребує хорошого освітлення - знадобляться лампи потужністю близько 800 Вт на квадратний метр, а також в підгодівлі. Оптимальний рівень рН грунту для кущів - 5,5 в Індоре (6 - в аутдорі). Урожайність з квадратного метра - 1000-1500гр. Період цвітіння триває від 60 до 70 днів.

Походження

Насіння конопель Cool Rasta отримані при схрещуванні Haze і Northern Lights - двох найпотужніших сортів.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money