Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель MATANUSHKA THUNDER

588.24грн.
Компактна, бистроцветущая індика з комбінованим ефектом, який можна використовувати в терапевтичних цілях. Підходить новачкам і досвідченим Гровер, хороша в Індоре і аутдорі.
Характеристики
Генетика:

Northern California Sativa + Russian Ruderalis + Afghani

Фенотип:

35% Indica / 65% Sativa

ТГК:

15%

Висота в боксі:

до 1 м

Цвітіння:

60–70 днів

Врожай індор:

300 - 400 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

588.24
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель MATANUSHKA THUNDER от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Насіння марихуани Matanushka Thunder виробляє невеликі життєздатні рослини, які прекрасно адаптуються і легко Гров в регіонах з помірним кліматом. Стрейн володіє дуже приємним ефектом, який використовують для знеболювання. Також гібрид допоможе зі стресом, втомою, апатією і депресією. Купити його насіння можуть навіть повні новачки в гровінге.

Ефект і смак Matanushka Thunder

Сорт Matanushka Thunder прекрасно знімає напругу, але робить це м'яко, поступово: свідомість не спливає, але тіло розслабляється. Це відмінний варіант для відновлення після важких фізичних навантажень або просто насиченого дня: коли потрібно повернути собі сили, а не прискорити засинання. Хоча на великих дозах сорт непогано працює як снодійне. У смаку і запаху чітко чути шоколад.

Особливості сорту

Кущі мають типове для індика будова: невелика висота (до 75 см), міцна і довга центральна кола, багато тріхо. Перекладати на цвітіння можна в період між освітою 4 і 7 междоузлия, сама фаза дозрівання триватиме від 60 до 70 днів. Вихід з квадратного метра становить в середньому 350 м

Походження сорту

Насіння конопель Matanushka Thunder отримали комбінацією генів оригінальних сортів з долини Матануска-Сусітна на Алясці.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити MATANUSHKA THUNDER з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money