Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель ED ROSENTAL SUPER BUD

588.24грн.
Гарний гібрид індика і сатіва з величезними суцвіттями, які пахнуть ананасовим пуншем. Вплив комбіноване, з великим ухилом в стоун. Варіант для досвідчених гроверів.
Характеристики
Генетика:

Afghanistan +Hindu Kush + Mexico + Thailand + Africa

Фенотип:

65% Indica / 35% Sativa

ТГК:

18-20%

Висота в боксі:

100 - 140 см

Цвітіння:

55-65 днів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

140г з рослини

588.24
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель ED ROSENTAL SUPER BUD от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Гібрид розвивається по сатівному типу, але має щільне будова і швидко відцвітає - за 55-65 днів. Гров переважно в приміщенні, яке повинно бути просторим, оскільки рослина сильно витягується під час цвітіння. Купити його насіння коштує тільки коноплярів з досвідом - зовсім новачкам для відпрацювання скила краще підібрати інший варіант.

Ефект і смак Ed Rosenthal Super Bud

Сорт Ed Rosenthal Super Bud надає змішані ефект: спочатку багато ейфорії, щастя, спілкування, потім сатівний хай поступається місцем Стоун, який повністю розслаблює тіло і розум і занурює в сон. Саме тому його використовують не тільки для підняття настрою і поліпшення самопочуття при депресії і апатії, але і для допомоги з безсонням через перенапруження. Пахне ананасом з домішкою трав.

Особливості сорту

Насіння марихуани Ed Rosenthal Super Bud проростають в індічного виду рослини (щільні, з товстими стеблами) висотою 110-140 см. На початку цвітіння відстані між вузлами збільшуються, кущ витягується і обростає спрямованими вгору суцвіттями шалених розмірів. В результаті з однієї рослини виходить від 100 до 135г вологих від смоли шишок.

Походження сорту

Насіння конопель Ed Rosenthal Super Bud - це результат селекції генів тайської, мексиканської, ямайської, африканської, афганської та азіатської марихуани.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити ED ROSENTAL SUPER BUD з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money