Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Kalashnikoff

477.40грн.
Характеристики
Генетика:

Super Skunk x White Widow

Фенотип:

Indica

ТГК:

16%

Висота в боксі:

200 см.

Цвітіння:

50 - 55 днів

Врожай індор:

300 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

477.4
* Доступні варіанти

Насіння конопель Kalashnikoff от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Kalashnikoff відноситься до медичних - у нього підвищений рівень КБД і середній відсоток ТГК (близько 16%), що оптимально для глибокого терапевтичного ефекту. Купити його насіння можна для приміщення і вулиці, але рослина боїться цвілі, тому клімат повинен бути сухим. Розмір кущів середній, але їх зростання досить легко контролювати. Володіє сильним запахом і вираженим індічним ароматом. Має середню продуктивність і відносно невеликий термін цвітіння.

Ефект і смак Kalashnikoff

Вплив у сорту типовий для індики з медичним ефектом. Він розслабляє тіло і розум, приносячи приємне відчуття скам'яніння і в підсумку погрожує в глибокий, спокійний сон. Аромат і смак інтенсивний, дуже індічний.

Особливості

Насіння конопель Kalashnikoff дають середні по висоті рослини (до 2 метрів в індорі і 2,5 метрів на вулиці) з короткими міжвузловими відстанями, завдяки чому висоту кущів досить легко контролювати. Листя широкі і темні, з сильним запахом, досить лише потерти в руці. Від стебла він теж виходить - інтенсивний і кисло-солодкий. Стає ще сильніше під час цвітіння. Вирощувати можна в індорі і на вулиці. Головне - не розводити вологість, оскільки рослина боїться цвілі. Період цвітіння триває близько 55 днів. Обов'язкова стеблевая сушка, щоб витягнути максимум смаку та інтенсивності впливу. З квадратного метра можна отримати близько 300 гр. Урожай в аутдорі можна збирати в десятих числах жовтня.

Походження

Насіння марихуани Kalashnikoff отримані при схрещуванні знаменитої індики Біла Вдова з Super Skunk.

Застосування в медицині

Має знеболюючу дію, бореться з безсонням і тривожністю. Допомагає при спазмах, судомах і нудоті. Можна використовувати для зняття стресу і втоми.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4
1
Ребята советую етот сорт делал на улице все получилось!

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money