Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Strong Lemon Auto

412.30грн.
Сативодомінуючий сорт з вираженим цитрусовим ароматом, кислим смаком і хай ефектом. Можна вирощувати в приміщенні і на вулиці. Дає хороший урожай. Залежній від добрив і світлового дня, через що спостерігається помітний розкид в термінах його життєвого циклу.
Характеристики
Генетика:

Super Lemon Haze x California diesel

Фенотип:

Сатива

ТГК:

18%

Висота в боксі:

65-100 см.

Цвітіння:

65 - 100 днів

Врожай індор:

200 - 400 гр\м2

Врожай аутдор:

60-70 г.

412.3
* Доступні варіанти

Насіння конопель Strong Lemon Auto от Стронг

Опис і характеристики сорту

Сорт Strong Lemon Auto відноситься до гібридів з домінуючою саттвою. У смаку і ароматі виражений цитрусовий. Ефект церебральний. Можна вирощувати в в відкрітому та закритому грунті. Але варто мати на увазі, що його життєвий цикл може тривати від 65 до 100 днів.

Ефект і смак Strong Lemon Auto

Має характерний для сатівних сортів хай ефект - налаштовує на позитив, сприяє спілкуванню і творчості. Володіє яскравим лимонним ароматом і різко кислим смаком. Вплив за інтенсивністю середнє, рівень ТГК - близько 18%.

Особливості

Насіння марихуани Strong Lemon Auto дають середнє, як для авто, рослина - до 100 см в боксі. Невибаглива, добре росте в приміщенні і під відкритим небом. В середньому, урожай з одного куща становить 60-70 г. Головна особливість сорту - значний розкид в днях закінчення життєвого циклу. Через залишкової залежності від світлового дня і добрив може дати урожай як через 65 днів після пророщування, так і 100. Мінімальний період цвітіння в боксі - 40 днів. У аутдорі проходить весь життєвий цикл за два-три місяці.

Походження

Насіння конопель Strong Lemon Auto отримані при схрещуванні Super Lemon Haze зі California diesel.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4
1
Пачка пришла не много помята, слава богу что семена были в колбе.

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money