Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель White Widow Auto

412.30грн.
Широко відома Біла Вдова в своїй автоквітучій формі від іспанського сідбанка. Має характерну життєстійкість і легкість вирощування в Індоре і на вулиці. Відрізняється високою врожайністю, особливо як для авто. При дозріванні листя набувають легкий фіолетовий відтінок.
Характеристики
Генетика:

Indica Pure - White Widow

Фенотип:

Індика

ТГК:

15%

Висота в боксі:

100 см

Цвітіння:

60-65 днів

Врожай індор:

40 до 120 г.

Врожай аутдор:

не вказано

412.3
* Доступні варіанти

Насіння конопель White Widow Auto от Стронг

Опис і характеристики сорту

Сорт White Widow Auto - це гібрид з домінуючою індикою і збалансованим ефектом. Дуже легко Гров, тому купити його насіння можуть навіть новачки без досвіду. Відмінна життєстійкість дозволяє вирощувати його не тільки в приміщенні, але і на вулиці. Особливістю саме цього сорту від сідбанка Strong Seeds є висока врожайність і незвичайний колір листя при дозріванні.

Ефект і смак White Widow Auto

Має терпкий аромат і солодкуватий смак. Ефект комбінований - добре розслабляє тіло, доводячи до відчуття приємного скам'яніння, поки в голові панує ейфорія. Рівень ТГК середній - близько 15%.

Особливості

Насіння марихуани White Widow Auto дають середні за розмірами кущі - близько 100 см. Має характерний для всіх сортів Біліої Вдови виду, але з однією особливістю - при дозріванні колір листя набуває фіолетового відтінку. Починає цвісти приблизно на третей - четвертий тиждень після проростання. Повний цикл проходить за 60-65 днів. Дозволяється вирощувати як в Індоре, так і на вулиці. Зібрати з одного куща можна до 120 г.

Походження

Насіння конопель White Widow Auto брідери сідбанка Strong Seeds отримали при схрещуванні оригінальної Білій вдови з Indica Pure.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Медицинский сорт брал для жены, очень помогает практически отказалась от таблеток. Спасибо огромное менеджеру магазина отлично подобрал сорт.

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money