Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Black Widow

446.40грн.
Гібрид з домінуючою індикою, відмінною життєвою стійкістю і хорошою врожайністю. Невибагливий у вирощуванні, тому підійде новачкам. Має середній зріст і незвичайний темно-фіолетовий забарвлення. Підходить для індорного і аутдорного вирощування в мінливому кліматі. Можна використовувати в медичних цілях.
Характеристики
Генетика:

White Widow * Black Domina

Фенотип:

75% Indica / 25% Sativa

ТГК:

Високий

Висота в боксі:

100 - 120 см

Цвітіння:

55 - 65 днів

Врожай індор:

400 - 500 гр м2

Врожай аутдор:

до 400 гр з рослини

446.4
* Доступні варіанти

Насіння конопель Black Widow от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Black Widow - це гібрид з вираженою індикою і сильним розслаблюючим ефектом. Має середній зріст і хорошу продуктивність. Купити його насіння можна навіть початківцям Гроверам - рослини зовсім невибагливі і ростуть навіть в умовах середньої смуги.

Ефект Black Widow

Вплив у сорту індічний - глибоке розслаблення, яке зачіпає розум і тіло. Ефект потужний, що не дивно - одним з батьків гібрида стала знаменита Біла Вдова, яка відрізняється найсильнішим стоуном.

Особливості

Насіння конопель Black Widow дають середню по висоті рослину в боксі - від 100 до 120 см, з листям і шишками темно-фіолетового забарвлення. За структурою кущ нагадує витягнуту ялинку, суцвіття смолисті. Сорт відноситься до невибагливих і життєздатних. Він відмінно переносить холод, тому вирощувати його можна навіть в мінливому кліматі з ранніми заморозками. Дуже добре відчуває себе і при індорній культивації. У приміщенні з квадратного метра можна зібрати від 400 до 500 г, а на вулиці - до 400 г з рослини. Період цвітіння триває від 8 до 9 тижнів.

Походження

Насіння марихуани Black Widow отримані при схрещуванні одного з найпопулярніших і улюблених сортів гроверів - White Widow, з Black Domina, який поділився своїм забарвленням.

Застосування в медицині

Володіє вираженою знеболюючою здатністю, в тому числі допоможе впоратися з мігренню. Можна використовувати для боротьби з безсонням.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money