Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель BUBBLE GUM

588.24грн.
Смачний і дуже позитивний сорт із середніми, не надто кущистими рослинами. Добре себе почуває і в Індоре, і аутдорі, але в кліматі з пізніми заморозками.
Характеристики
Генетика:

Mostly Indica

Фенотип:

65% Indica / 35% Sativa

ТГК:

18-20%

Висота в боксі:

до 1м

Цвітіння:

8 - 9 тижнів

Врожай індор:

250-350 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

588.24
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель BUBBLE GUM от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

У гібрида невелике зростання, мало бічних пагонів, міцна центральна кола, маленькі шишки і висока смолистість. Вплив ближче до сатівному Ганю, врожайність висока при мінімумі помилок з боку гровера. Купити його насіння можуть початківці коноплярів, щоб набратися майстерності.

Ефект і смак Bubble Gum

Сорт Bubble Gum наповнює розум ейфорією і позитивними думками, тіло відчуває легкість і теж розслаблюється, але без типового для індика «диванного ефекту». Це варіант для компаній і одинаків: відновитися після важкого дня, стресового періоду і полегшити перебіг депресії. Рівень ТГК високий, тому варто з обережністю використовувати людям з тривожними розладами. Аромат і смак нагадують олд-скульним жувальну гумку.

Особливості сорту

Насіння марихуани Bubble Gum проростають в рослини середнього розміру. Вони компактні, практично без бічних пагонів, з великою центральною колою і маленькими, але дуже липкими суцвіттями. Плюс вирощування в Індоре - контроль над усіма параметрами мікроклімату для оптимальної роботи. Крім того, в боксі відцвітає досить швидко - 8-9 тижнів і можна збирати урожай. Харвест в аутдорі не раніше жовтня, тому важливо, щоб не було ранніх заморозків.

Походження сорту

Насіння конопель Bubble Gum були виведені і поліпшені в США - спочатку в Індіані, а потім в Новій Англії, - а після їх поширили по Європі. Має 3 нагороди з Cannabis Cup, одного з найголовніших каннафестівалей.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити BUBBLE GUM з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money