Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Yalta Kush

403.00грн.
Гібрид з домінуючою в фенотипі індикою і дуже потужним, відриває від світу, ефектом. Отримано при схрещуванні двох Kush сортів, які в свою чергу пройшли довгий селекційний шлях. Дає хороший урожай в Індорі і аутдорі, але для останнього необхідний теплий клімат.
Характеристики
Генетика:

Chocolate Kush X Sweet Kush

Фенотип:

Sativa 25%, Indica 75%

ТГК:

Середнє

Висота в боксі:

до 150 см.

Цвітіння:

55 -65 днів

Врожай індор:

400-500 гр.м2

Врожай аутдор:

до 1500 гр з рослини

403
* Доступні варіанти

Насіння конопель Yalta Kush от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Yalta Kush - індікодомінантний гібрид з сильним, позитивним ефектом. Урожайний, можна купити для теплиці або аутдору, але в теплому кліматі. Максимально «кушинский» сорт з типовим для нього ефектом і ароматом.

Ефект і смак Yalta Kush

Ефект космічний, буквально вибиває з реальності. Вплив сильний, що виводить в прострацію (або в інший вимір) практично відразу. Аромат солодкий, з земляними нотами.

Особливості

Насіння марихуани Yalta Kush дають пишну середню рослину - до 150 см в боксі. Кущ повністю усіяний кристалами ТГК, ніби припорошений сніжним пилом або діамантовою крихтою. Найкраще вирощувати в теплиці, але якщо клімат м'який, можна висадити насіння в аутдорі. З квадратного метра в боксі можна зібрати від 400 до 500 г, а на вулиці вихід з однієї рослини складе до 1500 г. Період цвітіння триває від 7 до 9 тижнів.

Походження

Насіння конопель Yalta Kush отримані при схрещуванні Chocolate Kush і Sweet Kush, які передали сорту свої кращі «кушинскі» властивості. «Батьки» гібрида самі пройшли через безліч селекцій, що робить його цікавим до вивчення як мінімум через це факту.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money